Listopad 2019
Po Wt Śr Cz Pt So Ni
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Nearest Concerts

    News

      Artyści

      KIEROWNIK ARTYSTYCZNY
      Jarosław Świątek

      KIEROWNIK BALETU
      Michaił Zubkow

      Z-CA KIEROWNIKA ARTYSTYCZNEGO
      Zygmunt Magiera
      Dorota Sitek

      ZASTĘPCA KIEROWNIKA BALETU:
      Piotr Cegiełkowski

      ASYSTENCI KIEROWNIKA BALETU:
      Łukasz Huzik
      Sabina Szybka
      Marek Świeca
      Aneta Wojtyra

      PEDAGOG BALETU:
      Ilona Pułkownik

      AKOMPANIATOR BALETU:
      Janusz Frączek

      INSPEKTOR BALETU:
      Adam Chmielniak

      SOLIŚCI BALETU:
      Piotr Cegiełkowski
      Katarzyna Grysko
      Kryspin Hermański
      Łukasz Huzik
      Piotr Korpusik
      Jakub Kuchta
      Agnieszka Kulig
      Marek Kulig
      Marzena Lach
      Grzegorz Lubos
      Joanna Osadnik
      Piotr Ozga
      Emiliusz Tarnowski
      Izabela Seniów
      Marek Świeca
      Magdalena Wlazłowska
      Aneta Wojtyra

      KORYFEJE BALETU:
      Monika Cegiełkowska
      Dominika Gordzielik
      Agnieszka Lubczyńska
      Artur Mikulski
      Katarzyna Pol
      Sabina Szybka
      Jakub Witkowski
      Kamilla Wójcik

      TANCERZE:
      Katarzyna Bajorek
      Samira Bober
      Adam Chmielniak
      Zuzanna Dzierzbińska
      Marcin Gołdyn
      Joanna Frątczak
      Kamil Kamerdyn
      Jakub Kogut
      Tomasz Lis
      Zofia Nowak
      Karolina Ochmann
      Krystian Olszowski
      Eryk Pacek
      Aliki Pitta
      Robert Przewoźnik
      Dominika Pyka
      Aleksandra Rubersz
      Leanid Sarokin
      Magdalena Sibiga
      Karolina Sobczyk
      Aron Szendzielorz
      Agata Szwiec
      Dominika Tomczyk
      Katarzyna Wojtasik
      Michał Zębik

      KIEROWNIK ARTYSTYCZNY
      Jarosław Świątek

      Z-CA KIEROWNIKA ARTYSTYCZNEGO
      Zygmunt Magiera
      Dorota Sitek

      KIEROWNIK CHÓRU:
      Krzysztof Anczyk

      ASYSTENT KIEROWNIKA ARTYSTYCZNEGO DS. KOSTIUMÓW CHÓRALNYCH
      Katarzyna Winiarczyk - Staszyńska

      ASYSTENT KIEROWNIKA ARTYSTYCZNEGO
      Sławomir Danielski

      PEDAGODZY CHÓRU:
      Marian Chrobok
      Mariola Płazak-Ścibich
      Ryszard Wojtaszewski
      Gabriela Silva

      INSPEKTOR CHÓRU
      Dariusz Żaczek

      ORGANIZATOR PRACY ARTYSTYCZNEJ
      Dariusz Żaczek
      p.o. Jacek Kapica

      SOLIŚCI CHÓRU:
      Tomasz Antczak
      Joanna Cierniak
      Sławomir Danielski
      Jacek Kapica
      Piotr Koprowski
      Izabela Mirecka
      Piotr Nikiel
      Patrycja Ozga
      Beata Pyda
      Przemysław Spandel
      Karolina Szendera
      Piotr Szolka
      Magdalena Świątek
      Renata Urbanik
      Katarzyna Winiarczyk-Staszyńska
      Krzysztof Wojtyra
      Dariusz Żaczek

      ŚPIEWACY:
      Dawid Biwo
      Joanna Budzisz
      Dariusz Chęciński
      Leszek Czech
      Kamila Feret
      Kamila Hoinkis
      Izabela Koralewska
      Maciej Kucera
      Kuba Kurp
      Sławomir Mazur
      Maciej Nocuń
      Anna Olszowska
      Dariusz Pasterny
      Iwona Pasterny
      Wojciech Patrzyk
      Justyna Piwko-Nikiel
      Przemysław Pochopień
      Kinga Roch
      Maria Puszyńska
      Sylwia Sajdak
      Grzegorz Skiba
      Agnieszka Skut
      Magdalena Smolka
      Sylwia Szyda
      Anna Tchórzewska-Mikulska
      Beata Tyrol
      Izabela Wojtasik
      Magdalena Zając

       

      KIEROWNIK ARTYSTYCZNY
      Jarosław Świątek

      Z-CA KIEROWNIKA ARTYSTYCZNEGO
      Zygmunt Magiera
      Dorota Sitek

      DYRYGENCI
      Mirosław Maciej Banach
      Krzysztof Dziewięcki

      KIEROWNIK ORKIESTRY i KONCERTMISTRZ:
      Danuta Smyła

      INSPEKTOR ORKIESTRY
      Kacper Kalaga

      BIBLIOTEKARZE
      Joanna Roczek
      Adrian Roczek

      I SKRZYPCE
      Danuta Smyła
      Grzegorz Wojtasik
      Patrycja Patoła
      Alfons Staniek
      Aleksandra Pietrucha
      Adrian Roczek

      II SKRZYPCE
      Krzysztof Kawa
      Oskar Radwański
      Magdalena Marcinowicz-Tomanek
      Joanna Roczek
      Andrzej Kaszuba
      Krzysztof Szendera

      ALTÓWKI
      Urszula Mizera
      Tomasz Śliwiński

      WIOLONCZELE
      Ewa Przywarka
      Anna Wilk-Kogut

      KONTRABAS
      Piotr Mazur

      FLET
      Grażyna Mazur

      OBÓJ
      Paweł Biegiesz

      KLARNETY
      Kacper Kalaga
      Dawid Borowski

      FAGOT
      Anna Palka

      WALTORNIE
      Michał Zdrzałek
      Wojciech Kiełpiński
      Romeo Remeni

      TRĄBKI
      Adrian Gaweł
      Konrad Sajdak

      PUZONY
      Michał Czyż
      Marcin Respondek

      PERKUSJA
      Tadeusz Zdechlikiewicz
      Marek Feret