Usługi

Konferencje


Zespół pałacowo-parkowy w Koszęcinie – siedziba Zespołu „Śląsk” - jest doskonałym miejscem na firmowe szkolenia, konferencje, kongresy i sympozja oraz pobyty integracyjne. W zależności od potrzeb oferuje on nowoczesne wyposażenie sal konferencyjnych oraz fachową obsługę, która pomoże w zorganizowaniu spotkania oraz będzie czuwała nad jego prawidłowym przebiegiem.

Do dyspozycji gości w zespole pałacowo-parkowym są sale konferencyjne o łącznej powierzchni 450 m2 dla 400 osób, w tym  kilka mniejszych sal z przeznaczeniem szkoleniowo – warsztatowym, mieszczących od kilku do kilkudziesięciu osób.


PAŁAC

Sala Balowa
Sala z maksymalną liczbą miejsc do 120 w układzie teatralnym. Wyposażenie w sprzęt konferencyjny na życzenie klienta.

Sala Kominkowa
Sala z maksymalną liczbą miejsc 90 w układzie teatralnym. Dodatkowo sala ta może spełniać rolę sali restauracyjnej. Wyposażenie w sprzęt konferencyjny na życzenie klienta.   

Sala Zielona
Sala z maksymalną liczbą miejsc 50 w układzie teatralnym . Wyposażenie w sprzęt konferencyjny na życzenie klienta.  

PAWILON IM. ELWIRY KAMIŃSKIEJ
Sala widowiskowa
Sala konferencyjna wyłącznie w układzie teatralnym z maksymalną liczbą miejsc do 120. Wyposażona jest w komfortowe fotele z pulpitami konferencyjnymi, ekran kinowy, rzutnik oraz profesjonalne nagłośnienie. Dodatkowo posiada profesjonalne studio nagrań, którego wysokiej klasy sprzęt pozwala na nagrywanie oraz obróbkę materiałów dźwiękowych.
Scena przystosowana do wystąpień, prezentacji, koncertów i spektakli teatralnych.

Sala wystawiennicza (nad widowiskową)
Sala przeznaczona do organizacji wystaw, pokazów oraz wernisaży malarskich. Dodatkowy sprzęt ułatwia wyeksponowanie prac na życzenie klienta. 

DOKŁADNE INFORMACJE
Do dyspozycji klientów jest profesjonalny sprzęt multimedialny i konferencyjny:

 • rzutniki multimedialne,
 • sprzęt audiowizualny przystosowany do projekcji filmów video i DVD,
 • mikrofony bezprzewodowe,
 • dodatkowe nagłośnienie,
 • dodatkowe oświetlenie,
 • kamery
 • ekrany przenośne do projekcji przedniej i tylnej,
 • flipcharty, sztalugi malarskie, kratownice,
 • bezprzewodowy dostęp do internetu,
 • telewizja satelitarna,
 • sale konferencyjne mają naturalne oświetlenie oraz system przyciemniania,
 • dodatkowo na życzenie klienta możliwy jest serwis fotograficzny.


W zespole pałacowo-parkowym można zorganizować:

 • imprezy plenerowe do 2000 osób z  cateringiem,
 • wydarzenia okolicznościowe,
 • grille,
 • wycieczki rowerowe i piesze,
 • inne atrakcje tj. paintball, przejazdy bryczkami /możliwe jest pozyskanie podwykonawcy


Dodatkowo do dyspozycji klientów są:

 • zadaszenia plenerowe
 • namiot z podłogą o wymiarach 32 x 16 m, z maksymalną liczbą miejsc siedzących 600 w układzie teatralnym lub 300 w formie zasiadanej


Dzięki wspaniałej lokalizacji zespołu pałacowo-parkowego goście mogą skorzystać z wielu ciekawych form spędzania wolnego czasu. W jego pobliżu znajdują się m.in.:Noclegi


Zadbamy o komfortowy wypoczynek w niepowtarzalnej atmosferze historycznego miejsca, w którym od ponad pół wieku pracują i mieszkają artyści Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”. Gwarantujemy miłą atmosferę oraz liczne możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu. Oferujemy miejsca w pokojach 1-, 2-, 3-osobowych. W budynku pałacu znajduje się winda oraz 3 pokoje dla osób z ograniczonymi możliwościami ruchowymi.Gastronomia


Stylowe sale pałacu i otaczający park pozwalają na organizację różnorodnych uroczystości, między innymi konferencji, szkoleń, imprez plenerowych.
Spotkania dobrze jest prowadzić przy wykwintnym stole i pysznym jedzeniu serwowanym w eleganckich wnętrzach.

Na życzenie Państwa jesteśmy w stanie zorganizować każdą uroczystość, w sposób kompleksowy oraz zaproponować fachowe doradztwo.

U nas zawsze możecie Państwo liczyć na profesjonalną, dyskretną, uśmiechniętą i życzliwą obsługę oraz smaczne i świeże dania kuchni polskiej, w tym śląskiej.Transport


Oferta skierowana jest do firm polskich i zagranicznych, działających w naszym kraju. Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi transportu osobowego dla osób prywatnych i firm  (przewozy okazjonalne, stała współpraca), grup zorganizowanych, biur podróży i innych.

Mamy dla Państwa szeroki wachlarz usług: przewozy na zlecenie, wycieczki krajowe i zagraniczne, wyjazdy pobytowe, zielone szkoły, szkolenia, delegacje, imprezy sportowe, pielgrzymki, wesela, wakacje, przewozy: hotel – lotnisko i inne. 

Oferujemy bogate doświadczenie w transporcie drogowym. Jesteśmy licencjonowaną firmą, zatrudniającą kierowców z dużym doświadczeniem i wieloletnim stażem pracy w usługach transportowych. Nasi kierowcy posiadają wszelkie niezbędne kwalifikacje zawodowe, dzięki którym dostosujemy ofertę do Państwa życzeń i potrzeb. 

Dysponujemy autokarami wysokiej klasy. Nasz tabor samochodowy wyposażony jest w klimatyzację, WC, DVD, itd. Wysoki standard i komfort podróżowania zapewniają Państwu czyste i zadbane autokary. Nasze usługi świadczymy w oparciu o pełen profesjonalizm i doświadczenie, dlatego mogą mieć Państwo pewność, że jakość współpracy będzie na najwyższym poziomie.polecamy