Dzień Otwarty

Uprzejmie informujemy, że zakończyły się zapisy na warsztaty, wycieczki i koncert organizowany w ramach Dnia Otwartego w dniu 6 czerwca 2024 r.

Zapraszamy do Koszęcina na inne wydarzenia organizowane w Zespole "Śląsk".

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież wraz z opiekunami do siedziby Zespołu „Śląsk” w ramach Dnia Otwartego, który odbędzie się 6 czerwca 2024 roku.

To dobra okazja do zwiedzenia zespołu pałacowo-parkowego w Koszęcinie, imponującego architekturą i okazałością. Do użytku zwiedzania dostępne będą najpiękniejsze zabytkowe sale, dawna pałacowa kaplica z nagrobnymi epitafiami członków książęcego niemieckiego rodu oraz wieża z tarasem widokowym na panoramę Koszęcina.

Dzień Otwarty w siedzibie Zespołu „Śląsk” to również okazja do udziału w specjalnie przygotowanych warsztatach artystycznych, które wzbogacą uczestników nowymi treściami, doświadczeniami i sprawnościami. Rozległy teren krajobrazowego parku zachęci do spaceru, a słynna „Ławeczka Profesorska” z postacią - pomnikiem Stanisława Hadyny - do wykonania pamiątkowej fotografii z twórcą i założycielem „Śląska”. Podsumowaniem dnia będzie koncert „A to Polska właśnie” w wykonaniu artystów Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”.

KARTA ZGŁOSZENIApolecamy