Zagłosuj na zadanie MBO - IV edycja

Zagłosuj na zadanie MBO - IV edycja

Od 24 sierpnia do 12 września będzie trwało głosowanie w ramach IV edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego.
Wśród zgłoszonych projektów na liście zadań dopuszczonych do głosowania jest projekt Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”.

Zachęcamy do głosowania na Projekt:

„ZIELONE, ZADBANE I BEZPIECZNE!” - Zakup ogrodowego sprzętu wielofunkcyjnego do obsługi zabytkowego terenu Zespołu Pałacowo – Parkowego w Koszęcinie

Kod Projektu: MBO-0008/P4/22

Celem i ideą tego projektu jest zapewnienie zarówno mieszkańcom Koszęcina jak i wszystkim odwiedzającym zabytkowy kompleks w Koszęcinie ZIELONEJ ZADBANEJ I BEZPIECZNEJ przestrzeni do odpoczynku i rekreacji.

Zadanie będzie polegało na zakupie profesjonalnego, wielofunkcyjnego traktorka wraz z niezbędnym osprzętem tj. agregatem koszącym do trawy z koszem zbierającym, pługiem do odgarniania śniegu oraz zamiatarką.

Zakupiony sprzęt będzie służył właściwemu utrzymaniu terenów zielonych, dróg, alejek, chodników oraz dziedzińca zabytkowego Zespołu Pałacowo – Parkowego w Koszęcinie, który jest siedzibą Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”.

Głosowanie odbywa się elektronicznie na portalu bo.slaskie.pl

Głosować może każdy mieszkaniec województwa śląskiego przyznając maksymalnie 6 punktów, 3 punkty w puli REGIO i 3 punkty w puli EKO.

Osoby małoletnie również mogą głosować pod pieczą rodzica lub opiekuna prawnego.

Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej i mediów społecznościowych, gdzie będziemy na bieżąco informować o szczegółach IV edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego.  

Pamiętajmy, że głosując w ramach Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego możemy decydować o przeznaczeniu części wydatków budżetu województwa śląskiego.

Zagłosuj na nasz projekt i spraw żeby środki z MBO trafiły do Koszęcina!polecamy