Artyści

BALET

KIEROWNIK ARTYSTYCZNY
Jarosław Świątek

KIEROWNIK BALETU
Michaił Zubkow

Z-CA KIEROWNIKA ARTYSTYCZNEGO
Zygmunt Magiera
Dorota Sitek

ZASTĘPCA KIEROWNIKA BALETU:
Piotr Cegiełkowski

ASYSTENCI KIEROWNIKA BALETU:
Łukasz Huzik
Sabina Szybka
Marek Świeca
Aneta Wojtyra

PEDAGOG BALETU:
Ilona Pułkownik

AKOMPANIATOR BALETU:
Janusz Frączek

INSPEKTOR BALETU:
Adam Chmielniak

SOLIŚCI BALETU:
Piotr Cegiełkowski
Katarzyna Grysko
Kryspin Hermański
Łukasz Huzik
Piotr Korpusik
Jakub Kuchta
Agnieszka Kulig
Marek Kulig
Marzena Lach
Grzegorz Lubos
Joanna Osadnik
Piotr Ozga
Emiliusz Tarnowski
Izabela Seniów
Marek Świeca
Magdalena Wlazłowska
Aneta Wojtyra

KORYFEJE BALETU:
Monika Cegiełkowska
Dominika Gordzielik
Agnieszka Lubczyńska
Artur Mikulski
Katarzyna Pol
Sabina Szybka
Jakub Witkowski
Kamilla Wójcik

TANCERZE:
Katarzyna Bajorek
Samira Bober
Adam Chmielniak
Zuzanna Dzierzbińska
Marcin Gołdyn
Joanna Frątczak
Kamil Kamerdyn
Jakub Kogut
Tomasz Lis
Zofia Nowak
Karolina Ochmann
Krystian Olszowski
Eryk Pacek
Aliki Pitta
Robert Przewoźnik
Dominika Pyka
Aleksandra Rubersz
Leanid Sarokin
Magdalena Sibiga
Karolina Sobczyk
Aron Szendzielorz
Agata Szwiec
Dominika Tomczyk
Katarzyna Wojtasik
Michał Zębik

CHÓR

KIEROWNIK ARTYSTYCZNY
Jarosław Świątek

Z-CA KIEROWNIKA ARTYSTYCZNEGO
Zygmunt Magiera
Dorota Sitek

KIEROWNIK CHÓRU:
Krzysztof Anczyk

ASYSTENT KIEROWNIKA ARTYSTYCZNEGO DS. KOSTIUMÓW CHÓRALNYCH
Katarzyna Winiarczyk - Staszyńska

ASYSTENT KIEROWNIKA ARTYSTYCZNEGO
Sławomir Danielski

PEDAGODZY CHÓRU:
Marian Chrobok
Mariola Płazak-Ścibich
Ryszard Wojtaszewski
Gabriela Silva

INSPEKTOR CHÓRU
Dariusz Żaczek

ORGANIZATOR PRACY ARTYSTYCZNEJ
Dariusz Żaczek
p.o. Jacek Kapica

SOLIŚCI CHÓRU:
Tomasz Antczak
Joanna Cierniak
Sławomir Danielski
Jacek Kapica
Piotr Koprowski
Izabela Mirecka
Piotr Nikiel
Patrycja Ozga
Beata Pyda
Przemysław Spandel
Karolina Szendera
Piotr Szolka
Magdalena Świątek
Renata Urbanik
Katarzyna Winiarczyk-Staszyńska
Krzysztof Wojtyra
Dariusz Żaczek

ŚPIEWACY:
Dawid Biwo
Joanna Budzisz
Dariusz Chęciński
Leszek Czech
Kamila Feret
Kamila Hoinkis
Izabela Koralewska
Maciej Kucera
Kuba Kurp
Sławomir Mazur
Maciej Nocuń
Anna Olszowska
Dariusz Pasterny
Iwona Pasterny
Wojciech Patrzyk
Justyna Piwko-Nikiel
Przemysław Pochopień
Kinga Roch
Maria Puszyńska
Sylwia Sajdak
Grzegorz Skiba
Agnieszka Skut
Magdalena Smolka
Sylwia Szyda
Anna Tchórzewska-Mikulska
Beata Tyrol
Izabela Wojtasik
Magdalena Zając

ORKIESTRA

 

KIEROWNIK ARTYSTYCZNY
Jarosław Świątek

Z-CA KIEROWNIKA ARTYSTYCZNEGO
Zygmunt Magiera
Dorota Sitek

DYRYGENCI
Mirosław Maciej Banach
Krzysztof Dziewięcki

KIEROWNIK ORKIESTRY i KONCERTMISTRZ:
Danuta Smyła

INSPEKTOR ORKIESTRY
Kacper Kalaga

BIBLIOTEKARZE
Joanna Roczek
Adrian Roczek

I SKRZYPCE
Danuta Smyła
Grzegorz Wojtasik
Patrycja Patoła
Alfons Staniek
Aleksandra Pietrucha
Adrian Roczek

II SKRZYPCE
Krzysztof Kawa
Oskar Radwański
Magdalena Marcinowicz-Tomanek
Joanna Roczek
Andrzej Kaszuba
Krzysztof Szendera

ALTÓWKI
Urszula Mizera
Tomasz Śliwiński

WIOLONCZELE
Ewa Przywarka
Anna Wilk-Kogut

KONTRABAS
Piotr Mazur

FLET
Grażyna Mazur

OBÓJ
Paweł Biegiesz

KLARNETY
Kacper Kalaga
Dawid Borowski

FAGOT
Anna Palka

WALTORNIE
Michał Zdrzałek
Wojciech Kiełpiński
Romeo Remeni

TRĄBKI
Adrian Gaweł
Konrad Sajdak

PUZONY
Michał Czyż
Marcin Respondek

PERKUSJA
Tadeusz Zdechlikiewicz
Marek Feret