Artyści

BALET

KIEROWNIK BALETU:
Jarosław Świątek

ASYSTENCI KIEROWNIKA BALETU:
Marek Świeca
Mario Maślaniec

Katarzyna Winiarczyk - Staszyńska - asystent kierownika baletu ds.
kostiumów chóralnych

PEDAGOG BALETU:
Michaił Zubkow
Ilona Pułkownik

AKOMPANIATOR BALETU:
Agnieszka Sykulska
Janusz Frączek

INSPEKTOR BALETU:
Adam Chmielniak

SOLIŚCI BALETU:
Piotr Cegiełkowski
Katarzyna Grysko
Łukasz Huzik
Joanna Osadnik
Edyta Kędziora
Piotr Korpusik
Marek Kulig
Piotr Ozga
Izabela Seniów
Marek Świeca
Jarosław Świątek
Aneta Wojtyra
Aleksandra Żaczkova
Agnieszka Kulig
Emiliusz Tarnowski
Jakub Kuchta

KORYFEJE BALETU:
Jakub Osłowski
Jakub Witkowski
Kamilla Wójcik
Sabina Szybka
Dominika Gordzielik
Artur Mikulski
Magdalena Wlazłowska
Marzena Adamska
Monika Cegiełkowska
Kryspin Hermański
Artur Liszka

TANCERZE:

Aliki Pitta
Adam Chmielniak
Katarzyna Korzec
Karolina Ochmann
Katarzyna Pol
Robert Przewoźnik
Beata Staniak
Łukasz Wilma
Katarzyna Bajorek 
Agnieszka Lubczyńska
Grzegorz Lubos
KrystianOlszowski
Wojciech Przewoźny
Magdalena Burzyńska
Michał Zębik
Sibiga Magdalena
Rubersz Aleksandra
Madej Natalia
Lis Tomasz
Kołodziejczyk Michał
Urbaniak Wojciech


 

CHÓR

KIEROWNIK CHÓRU:
Krzysztof Anczyk

ASYSTENT KIEROWNIKA ARTYSTYCZNEGO - Sławomir Danielski

PEDAGODZY CHÓRU:
Marian Chrobok
Mariola Płazak-Ścibich
Ryszard Wojtaszewski
Gabriela Silva

INSPEKTOR CHÓRU
Dariusz Żaczek

ORGANIZATOR PRACY ARTYSTYCZNEJ
Dariusz Żaczek

SOLIŚCI CHÓRU:
Tomasz Antczak
Michał Borkowski
Joanna Cierniak
Sławomir Danielski
Jacek Kapica
Piotr Nikiel
Izabela Mirecka
Patrycja Ozga
Beata Pyda
Dorota Sitek
Przemysław Spandel
Karolina Szendera
Piotr Szolka
Magdalena Świątek
Renata Urbanik
Katarzyna Winiarczyk-Staszyńska
Krzysztof Wojtyra
Dariusz Żaczek
Dworak Renata
Piotr Koprowski

ŚPIEWACY:
Jarosław Bielecki
Joanna Budzisz
Dariusz Chęciński
Małgorzata Drużna
Izabela Koralewska
Sławomir Mazur
Maciej Nocuń
Sylwia Sajdak
Elżbieta Ogermann
Iwona Pasterny
Dariusz Pasterny
Wojciech Patrzyk
Justyna Piwko-Nikiel
Grzegorz Skiba
Małgorzata Smolka
Bożena Strzałkowska
Beata Tyrol
Magdalena Zając
Szymon Wiechoczek
Piotr Koprowski
Dominik  Koralewski
Mariola Sobala
Anna Tchórzewska-Mikulska
Anna Bystroń - Jajkiewicz
Izabela Drongova
Sylwia Szyda
Maciej Kucera
Maria Walaszek

ORKIESTRA

 

 

DYRYGENCI:
Mirosław Maciej Banach
Krzysztof Dziewięcki

KIEROWNIK ORKIESTRY i KONCERTMISTRZ:
Danuta Smyła - skrzypce

INSPEKTOR ORKIESTRY:
Joanna Roczek

BIBLIOTEKARZE:
Joanna Roczek
Adrian Roczek

PIERWSZE GŁOSY:
Karol Borczyk - altówka
Michał Czyż - puzon
Anna Palka - fagot
Krzysztof Kawa - skrzypce
Krzysztof Laksa - trąbka
Grażyna Mazur - flet
Kaja Dubiel - klarnet
Romeo Loos - waltornia
Piotr Mazur - kontrabas
Patrycja Patoła - skrzypce
Henryk Piszczelok - obój
Ewa Przywarka - wiolonczela
Adrian Roczek - skrzypce
Tadeusz Zdechlikiewicz - perkusja
 

 

MUZYCY:
Kacper Kalaga - klarnet
Łukasz Mizera - waltornia
Joanna Roczek - skrzypce
Konrad Sajdak - trąbka
Alfons Staniek - skrzypce
Krzysztof Szendera - skrzypce
Anna Korzewska -Kłak - skrzypce
Grzegorz Wojtasik - skrzypce
Anna Wilk  - wiolonczela
Urszula Mizera  - altówka
Kamil Wantuła - perkusja