Zbigniew Cierniak z nagrodą „Osobowość Roku 2022”

10V 22

Zbigniew Cierniak z nagrodą „Osobowość Roku 2022”

W poniedziałkowy wieczór w Warszawie odbyła się kolejna edycja Gali Osobowości i Sukcesy. Wręczono wyróżnienia za wyjątkowe dokonania w dziedzinie twórczości, przedsiębiorczości oraz inicjatyw społecznych. To prestiżowe wydarzenie, które gromadzi wyjątkowych ludzi z różnych środowisk. Wśród nagrodzonych tego wieczoru znalazł się także Dyrektor Zespołu „Śląsk” Zbigniew Cierniak, którego uhonorowano statuetka „Osobowość Roku 2022” przyznano Dyrektorowi Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”.

Podczas Gali „Osobowości i Sukcesy” statuetki odbierają najwybitniejsze osobowości, które swoją postawą w danym roku zasłużyły na to wyróżnienie. Statuetki przyznawane są w kategoriach: „Osobowość Roku”, „Super Osobowość Roku”, „Sukces Roku”, „Człowiek Sukcesu”, „Super Sukces” oraz „Najlepszy Produkt”, a laureaci wyłaniani są spośród osobowości ze świata polityki, sportu, filmu, nauki, kultury, sztuki, mody, biznesu, muzyki i mediów. Wyjątkowy wieczór to także niepowtarzalna okazja do wymiany poglądów i nawiązania nowych kontaktów towarzyskich i biznesowych. Podobnie jak w ubiegłych latach, artyści Zespołu „Śląsk” uświetnili Galę krótkim koncertem.

Warto przypomnieć, że podczas poprzednich edycji Gali Osobowości i Sukcesy statuetkę za „Super Sukces 2018” odebrał Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk”, a Dyrektor Zbigniew Cierniak został uhonorowany tytułem „Człowiek Sukcesu”  w 2019 roku i „Osobowość Roku 2021”.

Pomysłodawcą i organizatorem przedsięwzięcia jest Mariusz Pujszo, wydawca magazynu „Osobowości i Sukcesy”. (AK)