Imprezy plenerowe - lato 2009

23VIII 09

Imprezy plenerowe - lato 2009

IMPREZY PLENEROWE ZESPOŁU PIEŚNI I TAŃCA "ŚLĄSK" LATO 2009
 
Dzień Dziecka ze "Śląskiem"
"Święto Śląska"
"Piknik Country w Leśnej Dolinie"    Zapraszamy dzieci do wspólnego świętowania z Zespołem "Śląsk", w jego koszęcińskiej siedzibie. 30 maja, teren Kompleksu Pałacowo – Parkowego oddajemy we władanie małych artystów i ich przyjaciół. Zapraszamy do uczestnictwa w imprezie wszystkie dzieci z naszego Regionu. Najmłodszymi gwiazdami imprezy będą uczestnicy koncertu galowego XVI Przeglądu Piosenki Dziecięcej im. Adolfa Dygacza. W programie występy artystyczne, wesołe miasteczko, stoiska gastronomiczne. Wstęp wolny.

Dzień Dziecka ze "Śląskiem" – 30 maja 2009 roku

_______________________________________________________

"Święto Śląska"

    Wielki, trzydniowy piknik artystyczny Zespołu "Śląsk" organizowany z okazji rocznicy powstania Zespołu (1 lipca 1953 r.) i zakończenia kolejnego sezonu artystycznego. Odbywa się co roku od 10 lat, na przełomie czerwca i lipca w siedzibie "Śląska" – Kompleksie Pałacowo – Parkowym w Koszęcinie.  Bogaty program "Święta Śląska" zapewnia gościom Zespołu wspaniałą, rodzinną zabawę. Wśród wielu atrakcji są m.in.: plenerowe koncerty Zespołu "Śląsk", występy wokalnych i tanecznych zespołów artystycznych, koncerty gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej, kabarety, pokazy pirotechniczne, wesołe miasteczko, losowanie pamiątek... Koszęcińską siedzibę Zespołu "Śląsk" odwiedza co roku 30. tysięczna publiczność. Bilety – 5 zł od osoby. Dzieci
i młodzież do 16. roku życia – wstęp wolny.

W tym roku zapraszamy do Koszęcina na wspólne świętowanie
z Zespołem "Śląsk" w dniach 26 – 28 czerwca 2009 roku

_______________________________________________________

"Piknik Country w Leśnej Dolinie"

    Sierpień to doskonały czas, by wraz z rodziną spędzić weekend na łonie przyrody, podczas plenerowego pikniku. Ideą trzydniowej imprezy jest doskonała, familijna zabawa inspirowana fascynacją przyrodą i muzyką country. Piknik organizowany będzie już po raz trzeci. Dwie poprzednie edycje zgromadziły 15. tysięczne grono wielbicieli country i zabawy w plenerze.
    Na wszystkich uczestników "Pikniku Country w Leśnej Dolinie" czeka niezliczona ilość atrakcji. Oprócz koncertów muzyki country największych gwiazd tego gatunku, można wziąć udział w różnego typu konkursach
i zabawach, zaplanowanych dla każdej grupy wiekowej, powstanie wesołe miasteczko, a także będzie można uczestniczyć w zawodach wędkarskich. Podczas imprezy można nauczyć się tańca country, a zdobyte umiejętności wykorzystać podczas tradycyjnych zabaw w rytmie tej muzyki. Gwarantowana wspaniała, rodzinna zabawa, na którą serdecznie zapraszamy do Koszęcina. Miejscem rodzinnego spotkania jest leśny krajobraz wokół Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Koszęcinie. Wstęp wolny.

Tegoroczne spotkanie z muzyką country w Koszęcinie odbędzie się
w dniach 21 – 23 sierpnia 2009 r.

_______________________________________________________

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

    Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk" zaprasza do współpracy wszystkich, którzy są zainteresowani możliwością szerokiej promocji podczas imprez plenerowych organizowanych przez Zespół. Oferujemy reklamę w trakcie trwania dużych imprez,  które na stałe wpisały się w kalendarz kulturalny regionu. Przedsięwzięcia Zespołu "Śląsk" stoją zawsze na najwyższym poziomie organizacyjnym i artystycznym, przyciągając wielotysięczną widownię. Zapraszamy także wystawców i właścicieli stoisk handlowo – usługowych do uczestnictwa w imprezach plenerowych Zespołu.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z osobami wskazanymi poniżej:

Kazimierz Wzorek
gsm: 0609 577-636

Michał Mazur:
gsm: 0609 577-948

Sekretariat:
tel: +48 34 310-64-15
fax 034 310-64-16
ul. Zamkowa 3, 42-286 Koszęcin

e-mail: info@zespolslask.pl