Zbigniew Cierniak z nagrodą "Człowiek Sukcesu"01 Kwietnia 2019

30 marca podczas VIII edycji Gali Osobowości i Sukcesy w Łochowie, wręczono wyróżnienia za wyjątkowe dokonania w dziedzinie twórczości, przedsiębiorczości oraz inicjatyw społecznych. To prestiżowe wydarzenie, które gromadzi wyjątkowych ludzi z różnych środowisk. Wśród wielu znakomitych osobowości nagrodzonych tego wieczoru, statuetkę „Człowiek Sukcesu” odebrał Zbigniew Cierniak - Dyrektor Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”.

Podczas Gali „Osobowości i Sukcesy” statuetki odbierają najwybitniejsze osobowości, które swoją postawą w danym roku zasłużyły na to wyróżnienie. Statuetki przyznawane są w kategoriach: „Osobowość Roku”, „Super Osobowość Roku”, „Sukces Roku”, „Człowiek Sukcesu”, „Super Sukces” oraz „Najlepszy Produkt”, a laureaci wyłaniani są spośród osobowości ze świata polityki, sportu, filmu, nauki, kultury, sztuki, mody, biznesu, muzyki i mediów. Wyjątkowy wieczór to także niepowtarzalna okazja do wymiany poglądów i nawiązania nowych kontaktów towarzyskich i biznesowych.

W hotelu Folwark Łochów w Łochowie przez cały weekend odbywały się spotkania z laureatami nagrody „Osobowości Roku 2019”. Była także możliwość zapoznania się z firmami czy produktami, które otrzymały tytuł „Sukces Roku 2019” .

Warto przypomnieć, że rok temu podczas Gali Osobowości i Sukcesy statuetkę za „Super Sukces 2018” odebrał Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk”, który także w tym roku uświetnił Galę krótkim koncertem pieśni ludowych.

Pomysłodawcą i organizatorem przedsięwzięcia jest Mariusz Pujszo, wydawca magazynu „Osobowości i Sukcesy”. Więcej na temat nagrody i Gali www.osobowosciisukcesy.pl (AK)

Powrót