Zespół "Śląsk" ze statuetką "Super Sukces Roku 2018"10 Kwietnia 2018

7 kwietnia podczas Gali Osobowości i Sukcesy 2018 w Łochowie, wręczono wyróżnienia za wyjątkowe dokonania w dziedzinie twórczości, przedsiębiorczości oraz inicjatyw społecznych. Wśród wielu znakomitych osobowości nagrodzonych tego wieczoru, statuetkę za „Super Sukces 2018” odebrał także Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk”!

Podczas Gali „Osobowości i Sukcesy Roku” statuetki odbierają najwybitniejsze Osobowości, które swoją postawą w danym roku zasłużyły na to wyróżnienie. Statuetki przyznawane są w kategoriach: „Osobowość Roku”, „Super Osobowość Roku”, „Sukces Roku”, „Człowiek Sukcesu”, „Super Sukces” oraz „Najlepszy Produkt”, a laureaci wyłaniani są spośród osobowości ze świata polityki, sportu, filmu, nauki, kultury, sztuki, mody, biznesu, muzyki i mediów. Wręczane są również honorowe statuetki za całokształt oraz honorowane firmy, które w danym roku odniosły największy sukces biznesowy. Pomysłodawcą i organizatorem przedsięwzięcia jest Mariusz Pujszo, wydawca magazynu „Osobowości i Sukcesy”.

„Sukces to motywacja każdego działania, chęć wyróżnienia się wśród innych. Kreatywność, oryginalność i optymizm. Odniesienie sukcesu to wyznaczenie sobie celów i ich realizacja, czyli wiara w to co się robi i determinacja” – czytamy na stronie internetowej poświęconej corocznej Gali Osobowości i Sukcesy. Z tym większą radością i zaszczytem przyjmujemy, że jej organizator - wydawca magazynu „Osobowości i Sukcesy”, przyznał Zespołowi Pieśni i Tańca „Śląsk” tytuł „Super Sukcesu Roku 2018”. Tym samym nasza instytucja znalazła się w znakomitym gronie laureatów tej statuetki, którą w tym roku odebrali także: Ceramika Tubądzin i Heron Live Hotel. Miło nam także poinformować, że statuetkę „Człowiek Sukcesu Roku 2018” odebrał dr Jan Sarna - członek Rady Programowej Zespołu „Śląsk”, Dyrektor Generalny Zarządu Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi.

Gala Osobowości i Sukcesy to niezwykle prestiżowe wydarzenie, na którym co roku skupia się uwaga świata mediów, sztuki i biznesu w Polsce. Siódmą już edycję Gali zaszczyciło swoją obecnością ok. 500 gości z Polski i ze świata, wśród których znaleźli się m.in. laureaci statuetek: Otylia Jędrzejczak, Viola Piekut, Edyta Herbuś, Katarzyna Figura, Julia Wieniawa, Piotr Kupicha, Rafał Brzozowski, Beata Tadla, Bożena Dykiel, CLEO, Agnieszka Kaczorowska, Magda Geissler, Dawid Kwiatkowski, Katarzyna Skrzynecka.

Nad przebiegiem i organizacją Gali w hotelu Pałac i Folwark Łochów, czuwała firma Excellent Events oraz magazyn „Osobowości i Sukcesy”. (AK)

fot. Łukasz Giersz, Roman Nawrocki

Powrót